IEGĀDES NOTEIKUMI

A) Pasūtījuma noformēšana.
Pasūtījumu var noformēt pa tālruni: (+371) 271 66 788 no 10:00 līdz 20:00 bez brīvdienām. Vai damir.lv mājaslapā visu diennakti. Noformēšana mājaslapā prasa tikai pāris minūtes.

B) Visas preču cenas interneta veikalā damir.lv ir norādītas ar PVN 21%. Preču cenās nav iekļauta preču piegādes cena.

C) Pasūtījuma apmaksa. Pasūtījumu var apmaksāt :

Ar pārskaitījumu. 

Uz Jūsu pasūtījumā norādīto elektroniskā pasta adresi mēs nosūtīsim vēstuli ar pasūtījuma detalizāciju un maksājuma rekvizītiem. Preces piegāde tiek veikta pēc pircēja naudas līdzekļu ienākšanas pilnā apjomā mūsu bankas kontā.

D) Preču piegāde.
Preču piegādi Rīgā veic damir.lv piegādes dienests.

E) Lūdzam rūpīgi iepazīties ar iegādājamās preces lietošanas instrukciju pirms ekspluatācijas uzsākšanas.

F) Preces atgriešana.
Saskaņā ar Latvijas Republikas likumu «Par patērētāju tiesību aizsardzību» un Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem №207 «Par distances nolīgumu», patērētājam ir tiesības lauzt distances līgumu 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt iegādāto preci pārdevējam.
Saskaņā ar Latvijas Republikas likuma «Par patērētāju tiesību aizsardzību» 12 daļas 6. Pantu, patērētājs atgriešanas tiesību darbības laikā nes atbildību par preces saglabāšanu un kvalitāti. Damir.lv patur tiesības atteikt pircējam preces atgriešanu, ja iztrūkst oriģinālais iesaiņojums, prece ir tikusi ekspluatēta, prece ir bojāta, prece nav pilnā komplektācijā, prece ir zaudējusi savu sākotnējo izskatu (ir manāmas skrambas un tamlīdzīgi defekti).
Atgriežot preci, ir jāuzrāda dokumenta oriģināls, kas apliecina pirkumu (pavadzīme vai kases aparāta čeks).
Preces atgriešanas gadījumā, nauda par veikto piegādi, netiek atgriezta.
Lai atgrieztu preci, lūdzam sazināties ar mums pa elektronisko pastu info@damir.lv vai pa tālruni: (+371) 271 66 788 un nosaukt pasūtījuma numuru un datumu.